Tělesné procesy

Tělesné procesy

ROZPUŠTĚNÍ VŠECH OSOBNOSTÍ  UZAMČENÝCH V TĚLE z tohoto života i všech minulých životů.

V této realitě fungujeme z nejrůznějších osobností, které jsme si sami vytvořili svojí myslí ať už v tomto životě či minulém. Téměř pořád fungujeme z nějaké osobnosti a minimálně z bytosti. Jaký je mezi tím rozdíl?

OSOBNOST - způsobuje zaseknutí v této realitě, neustále něco vyhodnocuje 

BYTOST - je to čisté bytí, které nic nehodnotí

Pokud fungujeme z osobnosti, nemůžeme být šťastní jen tak, osobnost je šťastná pouze za určitých podmínek.

Pojďme si to ale ukázat trochu prakticky: Málokdy jsme opravdu sami sebou. S každým člověkem se chováme určitým způsobem a přizpůsobujeme se druhým v naší komunikaci a činnostech. Nedovolíme si třeba říkat svůj názor, jen abychom nebyli odsouzeni za to, že jsme sobečtí. V určité společnosti se chováme mile, i když nás to v tomto prostředí štve. Pomáháme ostatním, protože si myslíme, že se to od nás očekává, ale přitom cítíme zklamání, když naše snaha není oceněna. Naše chování je naprosto jiné s partnerem a pak s kamarádkou - před partnerem si nedovolíme projevovat se v plné míře, protože se bojíme odsouzení.

Snažíme se zapadnout mezi ostatní a nedíváme se na to, co opravdu chceme. Nedovolíme si být nepředvídatelní. 

  • Kolik darů a schopností schováváte před světem jen proto, aby si o vás nemyslel, že jste prostě moc? Že jste divní a šílení? 
  • Kolik rolí hrajete jen proto, abyste působili normálně? 
  • Kolik osobností používáte jen proto, aby vás ostatní měli rádi?
  • Kolik osobností jste vytvořili ať už v tomto či minulém životě, abyste neměli nikdy hojnost či šťastné vztahy?
  • Kolik pout si nesete z minulého života?

Pokud bychom se zbavili všech osobností, měli bychom větší jasnost v tom, kdo jsme a co si vybrat - co je pro pravda pro NÁS v každém okamžiku. Nebáli bychom se být sami sebou.

Za mě je tento tělesný proces naprostá senzace. I když člověk pracuje na svém seberozvoji různými způsoby, tak je to stále pozvolný a pomalý proces. Kdežto u tohoto tělesného procesu jsou cítit změny velice rychle. Pokud si dovolíte pustit své osobnosti, pocítíte vnitřní klid a málo co vás rozhodí. Jste v klidu, nic nehodnotíte a děláte si, co chcete. Je vám jedno, co si o vás druzí myslí. Nemáte potřebu se každému zavděčit a jednat podle toho, jak chtějí druzí. 

Ráda bych tento tělesný proces nabídla co nejvíce lidem, protože tuším, že by to mohla být skvělá metoda nejen k tomu, abychom byli více šťastnější, ale také abychom nepodléhali tolik nastavenému společenskému systému. Proto po celé letní prázdniny (do 31.8.2024) nabízím tento tělesný proces za DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK. Žádná částka není špatná. Od podzimu bude tělesný proces za plnou cenu. Tělesný proces Rozpuštění všech osobností je možný u mě pouze v Hamru na Jezeře.