Milostné rady

Některé ženy se potkávají s tím, že jejich partneři či milenci během milostného aktu velice rychle vyvrcholí a milým dámám tak zůstává pocit zklamání, neúplnosti, nedodělání. V lepším případě, pokud je muž aspoň trochu ohleduplný, uspokojí ženu delší předehrou a pohraje si s ní. V horším případě muž myslí převážně na své uspokojení a pocity partnerky ho nezajímají. To je pak opravdová tragédie a žena začíná být otrávená a znechucená natolik, že milostné radovánky raději vynechává ze svého života anebo si hledá jiného milence, který ji více vyhovuje.

Jedno mají však tyto ženy společné. Veškerou vinu dávají svému mužskému protějšku. To on za vše může, to on je neohleduplný a neschopný. Cítí se jako nešťastné oběti. Některé si i přejí, aby si jejich muž našel milenku a je neobtěžoval svými potřebami. Jiné zase mají ve své mysli představu dokonalého milování a tajně doufají, že potkají někoho, kdo dokáže jejich tělo rozehrát těmi nejúžasnějšími slastnými pocity.

I já byla taková. Rychlé vyvrcholení byl pro mě pouze mužský problém, který by si měl vyřešit dotyčný muž a ne já.

Zajisté je potřeba, aby chtěl něco změnit na své situaci, nicméně k tomu potřebuje chápavou partnerku. On sám kolikrát neví, jaké změny udělat. Mnohdy ani netuší, že partnerce jeho sexuální výkon nestačí, neboť nemá žádnou zpětnou vazbu. Žena raději mlčí a jen tiše strpí těch pár minut jakéhosi bláznivého vniknutí do ní.

Tantra však změnila můj pohled na věc. Čím víc jsem se o ni zajímala, tím víc jsem chápala, jakou moc mají ženy a jak v dnešní době jsme přišly o cenné znalosti. V naší společnosti nejsme vůbec vedeni k tomu, aby muž a žena byli spolu spokojeni v milostné oblasti.

Takže co mohou ženy dělat, když jejich muž je v milování rychlý a ony si odmítají najít milence? Základem je ZPOMALENÍ. Čím rychleji se muž pohybuje, tím rychleji je konec. Zpomalit ho můžete buď tak, že mu přímo řeknete, aby ubral rychlost anebo ho něžně zastavíte svými pohyby. Může to být zpomalení pohybu pánve, stlačením nohou jeho zadečku nebo položením ruky na jeho hruď a políbit ho. Způsobů, jak docílit pomalého milování, je hodně. Pokud i vy budete pozorná a vnímavá, časem poznáte, kdy se váš muž blíží k vyvrcholení a v ten moment je potřeba, aby jste inciativu převzala vy a zpomalila ho. Přešla k něžnému a procítěnému milování. Co je však důležité si uvědomit, je to, že žena musí být aktivní a vědět, co chce. Nesmí se bát vést muže, neboť v momentě, kdy ho zpomalíte, tak on potřebuje vaše vedení. Ze své zkušenosti vím, že se muži rádi nechají vést. Jen málo mužů si nepřeje uspokojit partnerku a zaměřují se pouze na sebe. Spíš naopak chtějí být úžasnými milenci, se kterými jejich žena bude spokojená a pánové rádi udělají, co jejich partnerka chce, ovšem musí o tom vědět.

Takže prvním krokem ke změně je komunikace s partnerem. Velice málo páru mluví o svých potřebách, touhách a přáních ohledně sexu. Nemluví o tom, co jim vadí, v tom vidím opravdu velký problém. Anebo to neřeší přímo s partnerem, ale rozebírají to s přáteli.

Dalším krokem je poznávat svou vlastní sexualitu. Co mi dělá dobře? Jaké bloky mám v sobě? Jsem vůbec schopná vést muže? A pokud ne, tak co mi v tom brání? Mám dostatečné sebevědomí?

Pokud chcete změny ve vašem partnerském milostném životě, věnujte problému pozornost, hledejte informace a rady. Mě se osvědčila již zmiňovaná tantra. Jak literatura, tak tantrické kurzy určené ženám.

Nechci psát příliš dlouhý článek, ráda bych se věnovala tématu milování po kouskách a tak, aby čtení zbytečně neunavilo.

Každopádně schválně příště zkuste během milování partnera nějak zpomalit a uvidíte, jak vám to půjde. Nevzdávejte to, pokud se vám to nezadaří zvládnout hned. Chce to trénovat, trénovat a trénovat. Nakonec budete mile překvapené, jak dlouho jste si užívali společné propojení vašich těl.