Česnekové antibiotikum

Pokud nejste fandové klasických antibiotik a přesto byste chtěli vyzkoušet nějakou přírodní bombu, která by vyléčila váš problém s kašlem, zkuste si vyrobit tento česnekový lék.

Česnek má silné antibakteriální účinky a tvrdí se, že je 10x účinnější než penicilin. Jde o lék, který je velmi jednoduchý a snadný, vyrobíte jej ze surovin, které běžně člověk má doma a které nejsou vůbec drahé. 

Budete potřebovat:

10 stroužků česneku

1 šálek jablečného octa

1 šálek medu

Tento domácí přírodní lék ze tří ingrediencí pomáhá zvyšovat váš imunitní systém, snižuje hladinu krevního tlaku, snižuje hladinu LDL, tedy špatného cholesterolu. Dále také pomáhá snižovat počet infekcí a nachlazení, je velmi dobrý proti artritidě, dně nebo proti bolesti kloubů.  

Postup:

Vezměte česnek a rozmačkejte jej. Přidejte med, jablečný ocet a pořádně promíchávejte po dobu patnácti sekund (můžete vše i rozmixovat). Výslednou směs přelijte do sklenice a uložte v lednici na pět dní. Obsah sklenice míchejte každý den. Po necelém týdnu je přírodní lék připraven k použití. 

Dávkování:

Vezměte dvě lžičky tohoto sirupu a konzumujte ráno, na lačný žaludek. Nic předtím nejezte a ani nepijte. Myslete na to, že chuť tohoto léku je velmi silná, takže možná bude dobré, když jej budete kombinovat se sklenicí vody. Já si přidávám takto udělaný lék do čaje.