Egyptská kněžka - minulý život

Dlouho jsem zvažovala, zda mám vůbec zveřejňovat tento článek. Něco mi říkalo, abych se zrovna o tuto zkušenost podělila s ostatními, rozum mi zase říkal, že je lepší mlčet. Každopádně článek je na světě.

Ráda s ostatními probírám jejich sexuální zkušenosti, pokud vím, že jsou tomuto tématu otevření a mají ke mě důvěru. Přijde mi škoda, že se o sexu mluví tak málo, i když jsme zaplaveni nahotou a pornem. Pravda, v poslední době je velká řeč o milostné tantře, kdy se pár nalaďuje navzájem na sebe a celý akt není už jen o ukojení chtíče. Tantra se snaží povznést "obyčejný sex" na krásné vědomé milování. Spousta z vás o ni ví dost, proto si myslím, že není potřeba ji nějak popisovat. Ovšem velmi málo se probírají problémy spojené s milováním. Jak jsem zjistila, tak snad každý má v oblasti sexu nějaký problém, a každý si myslí, že jen on má určité trable, že nikdo jiný je nemá. A tak se spousta z nás trápí a užírá, aniž bychom promluvili.

I já měla několik komplexů ze svého milostného umění. Dnes bych však chtěla popsat trochu zvláštní problém.

S milostnými partnery se mi stávalo, že jejich vyvrcholení bylo v nedohlednu. Toto by snad ocenila většina žen, ale všeho moc škodí. Když sex trvá moc dlouho, navíc ten druhý se na vás ani nesnaží napojit psychicky, pak je to velmi únavné. Muži měli několik důvodů k vysvětlení, proč nemůžou dosáhnout konečného slastného výbuchu: měli příliš alkoholu, měli vyčerpávající den, snědli něco špatného.. :) Ovšem každý se shodoval v jedné věci. Všichni tvrdili, že toto zažívají jen se mnou, s nikým jiným se jim to nestalo. Když jsem toto prohlášení uslyšela už po několikáté, začala jsem pochybovat, zda je vše v pořádku se mnou. Přišla jsem si jak prokletá. Stále mi to vrtalo hlavou, dokola jsem se ptala, proč to tak je a jak to můžu změnit. Jedno dne byly mé otázky vyslyšeny a byl mi ukázán minulý život:

Byl starověký Egypt. Já ležím na pohodlné pohovce v krásném a příjemném pokoji. Mám krátké černé vlasy, jemný nosík a stejné oči jako nyní. Opravdová kráska vyhledávaná muži - jsem egyptská kněžka a mým posláním bylo pomoci jim s problémy v sexu. Znala jsem veškeré praktiky, jak zlepšit jejich výkonnost, jak odstranit jejich komplexy a jak je přivést k duchovnějšímu vědomí pomocí milování. Ve většině případů jsem s nimi měla pohlavní styk. V dnešní době by se takováto žena označila nejspíše za prostitutku, ale dříve byly tyto kněžky uctívány a měly vysoké postavení ve společnosti - alespoň to mi vyplynulo z mé vzpomínky na minulý život.

Mnoho mužů se do mě zamilovalo, já si však od všech udržovala citový odstup. Nerada to přiznávám, ale byla jsem nesmírně namyšlená kněžka, i když jsem toho hodně znala. Sice jsem dokázala mužům pomáhat, ale nyní vidím, jak jsem využívala své krásy a zkušeností pro svůj prospěch.

Všechny muže, které jsem potkala v Egyptě, a kteří se do mě zamilovali, jsem potkala i v tomto životě. Oni se nyní musí už konečně odmilovat a vyčistit tak svou i mou karmu, navíc je potřeba, aby mi odpustili mou povrchnost. Tuto povrchnost jsem na sobě pocítila i v období, kdy mi bylo 17-18 let. V nynějším životě mám za úkol, nebrat vztahy tak lehce jako dřív, je potřeba, bych je konečně brala vážně. Několika mužům jsem se v tomto životě upřímně omluvila osobně, u některých jsem prosila za odpuštění pouze vizuálně.

Když mi obraz minulého života zmizel, "otiskla" se do mě povaha kněžky. Dva dny jsem byla nesvá ze svých blonďatých vlasů a stále si opakovala: "To nejsem já." I ta její namyšlenost se na chvíli vrátila, cítila jsem v sobě spíše výsměch vůči mužům, než nějakou úctu. Naštěstí to brzy odeznělo.

Vzpomínka na Egypt však stále nedávala odpověď na to, proč nyní muži nedosahují vrcholu při milování se mnou. V klidu jsem si sedla na postel a říkala si, že když jsem dřív znala lék na všechny milostné neduhy, tak odpověď musí být někde ve mně skrytá. Po chvíli odpověď opravdu přišla:

"Je potřeba, aby ses muži při milování oddala. Musíš se zjemnit, vysílat jemnější energii k němu. Nebrat milování jen o ukojení chtíče. Sice máš hodně přečteno a dokonalém milování plném harmonie, ale neděláš to." Což byla naprostá pravda, já se totiž bála oddat se plně muži tělem i duší, protože jsem měla strach ze zlomeného srdce.

Toto jsou vždycky takové ty okamžiky, kdy vám najedou začne dávat všechno smysl. Při nejbližší příležitosti jsem se pokusila chovat podle rad a jaké bylo překvapení, když partner dosáhl vyvrcholení. Oba jsme byli překvapeni a potěšení zároveň. Do dnes nezapomenu na jeho větu: "Ty jsi se na mě připravila, viď?" Kdyby jen věděl.. :-) 

Ještě jednu zajímavost k mému minulému životu: Před lety jsem měla maturitní večírek v menším baru, kde byli tři profesoři (aspoň tolik si jich pamatuji). Jeden starší profesor mi byl sympatický, ani jsem nevěděla proč, ale měla jsem ho ráda, i když ostatním přišel dost divný. Věděla jsem, že i on uchovává sympatie k mé osobě. 

Po pár pivech jsem se s ním dostala na téma smrt a co je po ní. V jeden moment se ke mně důvěrně naklonil a povídá mi: "Ty jsi byla v Egyptě v harému. Já to vím, protože já jsem byl eunuch a hlídal jsem tě." 

Co k tomu dodat.. To, co on věděl před roky, já si měla možnost ověřit až o pár let později.

Přátelé, nebojte se rozebírat své milostné trable. Možná tak narazíte na někoho, kdo je má již vyřešené a může vám pomoci. Někdy stačí jen změnit myšlení.