Příspěvky Access Facelif

Nově nabízím ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT, který je zaměřený na omlazení a léčení vašeho těla. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu. Access Facelift může přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.


Když jsem byla poprvé na svém Access Faceliftu, cítila jsem tak příjemnou energii a větší sebejistotu, že jsem si řekla, že si musím tento kurz udělat a předávat dál.

Na samotném kurzu jsme každý obdržel 2x Access Facelift a 2x jsme ho někomu dávali. Měla jsem možnost vidět, jak na každé ženě se potom rozzářila tvář. Všechny jsem byly tak jiné a přesto jsme všechny pak zářily. Naše obličeje byly uvolněné, protože i my se cítily klidné a šťastné.

Svým stresem stahujeme těla a to se pak odráží nejen na našem obličeji, ale i na celém těle. Access Facelift tato omezení rozpouští a omlazuje tak naše orgány a kůži.

Také jsem měla možnost cítit tuto energii na děloze či průduškách a bylo to, jako kdybych se koupala v energetické příjemn
é lázni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT není zaměřený jen na naše omlazení, ale jeho důležitá funkce mimo také je, že pomáhá s léčebným procesem našeho těla. Nejdříve energie jde tam, kde je nějaká nemoc či zdravotní problém.

Má nejmladší dcera Lily měla problémy s kůži na dlaních. Ručičky měla hodně oloupané a červené. Doktor si nebyl úplně jistý, zda se jedná o ekzém nebo zda to není reakce na něco chemického, když Lily pracuje s hlínou na keramice. Takže nám bylo doporučeno zatím jen ruce mazat krémem, přestat chodit na keramiku a počkat.

Tři měsíce se Lily trápila se svým problémem. Sloupaná kůže jí vadila i z estetických důvodů, připadala si nehezká. Vyzkoušeli jsme různé krémy, přesto žádné závratné změny se neděly.

Po tom, co jsem si udělala kurz Access Facelift, hned jsem ho zkusila na dceři. Po chvíli, co ležela a přijímala energii, mi řekla, že cítí, jak se jí kůže na rukou stahuje. Což jsem přijala jen s úsměvem.

Druhý den bylo vidět, že její kůže se na rukou znatelně zlepšuje. Během týdne dostala 3x Access Facelift a ruce má opět v pořádků, kůži v normálu. Musím přiznat, že i mě samotnou překvapilo, jak rychle léčba proběhla. Jediné co mě mrzí je, že jsem si neudělala fotky jejích rukou před Faceliftem.

Tuto léčivou metodu mohl pocítit i můj syn Marek, který jednoho dne měl najednou napuchlé jedno oko a my nevěděli, co přesně to zapříčinilo. Takže jsem mu udělala večer Facelift a druhý den měl oko v pořádku. A tak to zůstalo po zbytek týdne.

Pro mě je Access energetický Facelift jedno velké WAU. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Access energetický Facelift obsahuje přes třicet různých tělesných procesů, které mají za úkol léčit jak fyzické tělo, tak i naši psychiku.

Pokud chcete vyzařovat energii a krásu, je potřeba nejdříve zaměřit energii na zlepšení všech orgánů a buněk v těle, tak i na naše emoce a naučené vzorce. Pokud máte tělo stažené ať už kvůli nemoci či stresu, odráží se to na našem obličeji a celkovém postoji těla.

Jedna energie, která je obsažená v Access Faceliftu se zkráceně nazývá BBM a má za úkol, abychom se opět cítili sami sebou.

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat, abychom je byli schopni intelektuálně i energeticky pochopit. Tyto podobnosti si pak ve svém těle zakódujeme. Napodobujeme způsoby a názory ostatních. Což může znamenat, že jsme např. od svých rodičů převzali jejich způsob chování a jsme pak jako oni. I když naší přirozeností není být jako rodiče.

Kde všude víte, že jednáte jako někdo jiný a nedaří se vám to změnit? Kde všude jste přesvědčeni, že jste nějaké chování zdědili po rodičích?

BBM také rozpouští naši potřebu se přizpůsobit druhým. Když máte například vztah a vy se snažíte přizpůsobit tomu, abyste mohli být spolu. Máte tendence z JÁ a TY být najednou jedním.
Tento proces postupně vylučuje vše, co není vaše. Dokážeme se více prosadit. Začínáte být tou skvělou bytostí, kterou jste se narodili. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nově do Access Faceliftu bylo vloženo přes 30 tělesných procesů, které mají za úkol omladit, rozzářit a vyléčit celé tělo. Napravují poničené buňky, odstraňují stará traumata, která máme uložená v těle a mnoho dalšího. Mimo jiné také eliminují všechny obměny RNA, což znamená, že vylučují nežádoucí změny ve vašich buňkách např. způsobené po očkování, toxiny, životním prostředím atd. A v neposlední řadě dodávají zdravé sebevědomí.