Muž z pouště - minulý život

Na internetu jsem objevila jeden obrázek s egyptským motivem a připomněl mi jeden minulý život, o kterém jsem ještě nepsala.

Když jsem v roce 2011 byla těhotná se svým třetím dítětem, rozhodla jsem se, že si pustím nahranou regresi. Už si přesně nepamatuji, co mě k tomu vedlo.

K večeru jsem si lehla na gauč, nechala svítit pouze svíčky a pustila si nahrávku. Během chvilky jsem se ocitla v nějaké teplé oblasti a věděla jsem, že jsem v hodně hodně starém životě, několik tisíc let před Kristem.

Byla jsem muž středního věku. Troufám si říct, že to byl jeden z mých prvních životů na Zemi. Tento muž byl poustevníkem, bez rodiny, bez závazků a rozhodl se poznávat svět. Co mě nejvíce na tomto muži uchvátilo, byl jeho vnitřní klid. Byl vyrovnaný, cítil sounáležitost se vším a se všemi, nic ho nemohlo rozhodit. Chápal vesmírné zákonitosti. Cítil vnitřní klid a na tváři mu neustále pohrával mírný úsměv.

Procházel zrovna nějakou teplou a mírně vyprahlou krajinou, když se dostal k městu, které mělo silné hradby ze světlých kamenů. Byl vpuštěn dovnitř do města branou. Naskytl se mu pohled na úchvatné město, kde byla důmyslně vymyšlena kanalizace pomocí kamenných kanálů, všude bylo čisto a mezi lidmi panovala přívětivá nálada. Měli vlastní amfiteátr. Ve svém relaxačním stavu jsem si uvědomila, jak málo víme o skutečné historii lidstva.

Jako muž jsem hledala nějakou činnost, kde bych mohla ostatním pomoci. Dostala jsem se k porodní bábě, která mě zapojila do samotných porodů. Ve své vizi jsem viděla porod, který probíhal na jakémsi nádvoří pod teplým širým nebem. Měla jsem za úkol rodičku držet ze zadu v podpaždí, ona rodila v podřepu a opírala se o mně. Porodní bába se věnovala chytání novorozeněte. Když se dítě narodilo, porodní bába se starala o novopečenou maminku a já omývala dítě.

Mé vnitřní mužské chápání moc nerozumělo tomu, proč ženy u porodu tolik křičí. Vždyť já cítila vnitřní klid a věděla, že vše jde zvládnout v pohodě. A v ten moment vznikla potřeba se v dalším životě zrodit jako žena a zjistit, jak si ulehčit porody.

Nahrávka mě vracela zpět do bdělého stavu a já si uvědomovala, že mé rozhodnutí ohledně domácího porodu syna je ta správná volba. I když jsem tedy nepřišla na způsob, jak rodit, aniž bych necítila bolest a nekřičela u toho. Nicméně jsem měla v mysli vzpomínky z tantra jógy, kdy nám bylo řečeno, že při křičení se uvolňuje i samotná pánev. Později jsem během domácího porodu rodila v podřepu a tato pozice mi přišla mnohem lepší, než když při porodu ženy leží (měla jsem za sebou již dva porody v porodnici).

Z tohoto minulého života jsem měla velice příjemné pocity a měla možnost poznat, jaké to je, když je člověk ukotven sám v sobě ve vnitřním klidu. Tak snad se k tomuto rozpoložení opět dopracuji.

Vytvořte si webové stránky zdarma!