První zkušenost s Barsy

S mojí kamarádkou a nynější kolegyní Monikou jsme mířily do Liberce na svoji první terapii Access Bars. Neměla jsem žádnou konkrétní představu o tom, co se bude dít. Už během terapie, kdy jsem ležela v klidu na lehátku a byly mi jemnými dotety aktivovány body na hlavě, jsem cítila laskavé vibrace. Při odjezdu nám bylo řečeno, že nyní se začnou dít zázraky a to co bylo nemožné, bude teď lehce možné. Později jsme si s Mončou užívaly radostnou a pohodovou náladu plnou smíchu. Domů jsme přijely s vnitřním klidem.

V mém životě se po této terapii udály tři důlěžité věci.

Druhý den jsem při uklízení náhle pocítila příjemné návaly energie do srdce a při vzpomínce na svého přítele jsem cítila neuvěřitelnou lásku. Jako by vás zaplavilo hřejivé světlo a vy se cítili znovu zamilovaní. Cítila jsem velký vděk za svého přítele a úsměv zdobil moji tvář. Když jsem o tomto zážitku vyprávěla Monice, jen řekla: "Přesně! Také to tak cítím, jako bych se znovu zamilovala."

Dalším překvapením a životním odbouráním byla situace s mojí mamkou. Vždy jsem v sobě měla pocit, že nemůžu plně prezentovat svoje myšlenky, své názory a už vůbec nevykládat všem, že se mi občas otevírají mé minulé životy. Na facebooku jsem měla nastaveno, kdo mé příspěvky může vidět a kdo ne. Mezi těmi, kdo nesměl nic vidět, byla i moje maminka.

Asi tři dny po tom, co jsem byla na Barsech, jsem se rozhodla, že své příspěvky budu prezentovat všem veřejně bez rozdílu. Náhle jsem měla chuť se ukázat světu taková, jaká opravdu jsem.

Ten večer mi volala maminka a řekla, že četla všechny moje články. V první chvíli jsem se zarazila, ale mamka pokračovala, že vše je napsané krásně a že vůbec netušila, že takhle hezky píšu, že sice moc pořád nevěří na tyhle věci (minulé životy), ale překvapila jsem ji. V tu chvíli ze mně spadl neuvěřitelný balvan, který jsem si táhla spoustu let. Uvědomila jsem si, že jsem svoji mamku vnímala jako největšího kritika ve svém životě a kvůli tomu jsem se pak obávala názorů i ostatních. Ve skutečnosti to byla pouhá iluze, ale mně to přišlo, jako by v mém životě zmizel můj největší kritik a já se tak bez obav mohla začít prezentovat se svými myšlenkami už přede všemi. Pokud je akceptuje maminka, tak mi nic už nebrání v cestě. Byl to pro mě opravdu velký životní zlom.

A třetí důležitá věc, která se stala, bylo odpoutání se od jednoho muže z minulosti. I když se emoce vůči němu velice zklidnily, přesto jsem nebyla schopná ukončit občasnou komunikaci, byla jsem přesvědčená, že nemůžu utnout komunikaci, snad jsem se přesvědčovala v tom, že mu tím ublížim. Nyní jsem ovšem získala přesvědčení, že tuto etapu svého života můžu nadobro ukončit, že nikomu nic nedlužím. Zmiňovanému muži jsem napsala, ať už mi nepíše a nechá mě být. Vzal to v pohodě. A já se cítila zase o trochu svobodnější.

Barsy vám umožní dělat ve svém životě takové změny, které dřív zkrátka moc nešly. Začnete si uvědomovat více souvislosti ve svém životě a opravdu to stojí za to.

I vy se můžete u nás objednat na terapii a změnit své myšlenky.