Access Bars

Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte a které vám brání žít šťastný život?

Seznamte se s metodou ACCESS BARS®. Je to metoda, kterou můžete využívat k tomu, aby byl váš život jednodušší a radostný.

Nabízím vám terapii, ve které se lehce dotýkám 32 specifických bodů na hlavě klienta. Tyto cílené doteky aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Během života jsme si vytvořili různé názory typu: To mi nepůjde.. To nemůže vyjít.. Bez tvrdé práce nejsou peníze.. Musím udělat to a to, abych měl/a to a to..  

Se mnou se můžete těchto myšlenek zbavit a zažít tak opravdové zázraky ve svém životě. 

Je to jako byste chtěli nalít do plného šálku novou tekutinu - nejdříve musíte vyprázdnit starý obsah. Stejně to funguje i s vaší myslí. S naší pomocí se vám ji podaří uvolnit od starých a nefunkčních přesvědčení, které brzdí další váš rozvoj a šťastný život.


CO JE BARS

The Bars je 32 bodů na hlavě, které reprezentují věci jako: tvé tělo, peníze, léčení, kreativitu, radost, mír a klid.. To je několik z nich. Když se zlehka drží tyto body, pak začíná vaše tělo relaxovat a uvolňovat věci, které vás drží zaseknuté ve vaší realitě.


Typické sezení trvá asi hodinu. Lidé z celého světa říkají, že díky Bars změnili věci, o kterých si mysleli, že jsou nezměnitelné. Věci jako tělo, finanční situace, vztahy, chronické zdravotní problémy a mnohem více. Spousta lidí tvrdí, že po sezení Bars, je jejich život nyní snažší a radostnější. 


ÚČINKY ACCESS BARS®

  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Snížení hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

PRŮBĚH SEZENÍ

Terapii nabízím v Hamru na Jezeře. Délka sezení je 60-70 minut.

Během terapie nemusíte nic řešit ani rozebírat (pokud sami nebudete chtít), jen můžete v klidu na lehátku relaxovat a nechat barsovou energii, ať pracuje na vašich vnitřních změnách.  

Můžete pozvat kamarádku, přítele, mamku či kohokoliv jiného. Zvládnu udělat barsy oběma. 

Klidně doražte i se svými ratolestmi. Svou přijímací místnost mám v našem domě, kde jsou i dva dětské pokoje - klučičí i holčičí, takže věřím, že vaše dětičky se zabaví po dobu, kdy budete relaxovat. Za hezkého počasí je možné být i venku na zahradě.

Jak jsme přetvořili místnost, kde provádím Barsy, se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=ZxLWKOxG56k