Příroda jako mocný léčitel


Jmenuji se Nelly Burešová a již od dětství jsem tíhla k přírodě. Věřila jsem, že právě ona dokáže vyléčit všechny naše nemoci, a proto jsem začala studovat jednotlivé byliny a jejich účinky na zdraví člověka. Postupem času se ke mně dostávaly informace o příčinách našich nemocích. Začala jsem sledovat sama na sobě, že si opravdu vyvolávám různé druhy zdravotních problémů jen proto, abych se buď něčemu vyhnula, nebo abych cítila pozornost ostatních, které se mi nedostávalo za normálního zdravého stavu. 

Proto jsem se začala na všechny své vztahy s různými lidmi dívat jiným pohledem, být k sobě co nejvíce upřímná a z jejich přítomnosti si beru ponaučení sama pro sebe.
Chtěla jsem se podělit s ostatními lidmi o tu informaci, že veškeré nemoci a psychické problémy jsme schopni si vyléčit sami, jen stačí být otevřený.

Když jsem narazila na Bachovy květové esence, velmi mě zaujaly a absolvovala jsem ně kurz v roce 2010. V kapičkách jsem viděla naději pro všechny, kdo se snaží najít sám sebe a kdo se chce vyléčit bez použití chemie. Míchala jsem esence svým přátelům i sama sobě a potěšilo mě, když jsem slyšela pozitivní výsledky. Nyní bych se chtěla o ně podělit i s vámi.

Dalším důležitým kurzem v mém životě se v roce 2018 stal Access Bars. Tato metoda mi ukázala, jak rychle se dají v našem životě udělat změny bez zbytečné námahy. Situace se začaly řešit jaksi samy od sebe. Access Bars mě stále překvapuje a fascinuje a ráda předávám tuto energii i mým klientům.