Příspěvky Access Bars

S mojí kamarádkou Monikou jsme mířily v květnu 2018 do Liberce na svoji první terapii Access Bars. Neměla jsem žádnou konkrétní představu o tom, co se bude dít. Už během terapie, kdy jsem ležela v klidu na lehátku a byly mi jemnými doteky aktivovány body na hlavě, jsem cítila laskavé vibrace. Při odjezdu nám bylo řečeno, že nyní se začnou dít zázraky a to co bylo nemožné, bude teď lehce možné. Později jsme si s Mončou užívaly radostnou a pohodovou náladu plnou smíchu. Domů jsme přijely s vnitřním klidem.

V mém životě se po této terapii udály tři důležité věci.

Druhý den jsem při uklízení náhle pocítila příjemné návaly energie do srdce a při vzpomínce na svého přítele jsem cítila neuvěřitelnou lásku. Jako by vás zaplavilo hřejivé světlo a vy se cítili znovu zamilovaní. Cítila jsem velký vděk za svého přítele a úsměv zdobil moji tvář. Když jsem o tomto zážitku vyprávěla Monice, jen řekla: "Přesně! Také to tak cítím, jako bych se znovu zamilovala."

Dalším překvapením a životním odbouráním byla situace s mojí mamkou. Vždy jsem v sobě měla pocit, že nemůžu plně prezentovat svoje myšlenky, své názory a už vůbec nevykládat všem, že se mi občas otevírají mé minulé životy. Na facebooku jsem měla nastaveno, kdo mé příspěvky může vidět a kdo ne. Mezi těmi, kdo nesměl nic vidět, byla i moje maminka.

Asi tři dny po tom, co jsem byla na Barsech, jsem se rozhodla, že své příspěvky budu prezentovat všem veřejně bez rozdílu. Náhle jsem měla chuť se ukázat světu taková, jaká opravdu jsem.

Ten večer mi volala maminka a řekla, že četla všechny moje články. V první chvíli jsem se zarazila, ale mamka pokračovala, že vše je napsané krásně a že vůbec netušila, že takhle hezky píšu, že sice moc pořád nevěří na tyhle věci (minulé životy), ale překvapila jsem ji. V tu chvíli ze mně spadl neuvěřitelný balvan, který jsem si táhla spoustu let. Uvědomila jsem si, že jsem svoji mamku vnímala jako největšího kritika ve svém životě a kvůli tomu jsem se pak obávala názorů i ostatních. Ve skutečnosti to byla pouhá iluze, ale mně to přišlo, jako by v mém životě zmizel můj největší kritik a já se tak bez obav mohla začít prezentovat se svými myšlenkami už přede všemi. Pokud je akceptuje maminka, tak mi nic už nebrání v cestě. Byl to pro mě opravdu velký životní zlom.

A třetí důležitá věc, která se stala, bylo odpoutání se od jednoho muže z minulosti. I když se emoce vůči němu velice zklidnily, přesto jsem nebyla schopná ukončit občasnou komunikaci, byla jsem přesvědčená, že nemůžu utnout komunikaci, snad jsem se přesvědčovala v tom, že mu tím ublížím. Nyní jsem ovšem získala přesvědčení, že tuto etapu svého života můžu nadobro ukončit, že nikomu nic nedlužím. Zmiňovanému muži jsem napsala, ať už mi nepíše a nechá mě být. Vzal to v pohodě. A já se cítila zase o trochu svobodnější.

Barsy vám umožní dělat ve svém životě takové změny, které dřív zkrátka moc nešly. Začnete si uvědomovat více souvislosti ve svém životě a opravdu to stojí za to.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co je úžasné na metodě Access Bars? Že vám mění vaše myšlenky, vaše úhly pohledu a zároveň změní pouze takové oblasti, které jste ochotní přetvořit.

Nedávno jsem byla na výměně Barsů u své kamarádky a poprvé jsem po terapii byla doslova mimo. Jako kdyby mi někdo vygumoval úplně mojí mysl, moje přesvědčení, moje naučené vzorce chování. Dokonce mi dělalo problém i se synem spočítat malou násobilku a chytla mě příšerná zimnice. Ovšem jelikož jsem věděla, že procházím vnitřní očistou, kterou jsem potřebovala jako sůl, neděsila jsem se těchto stavů. Raději jsem zalezla do postele a byla na chvíli zalezlá. Po třech hodinách vše pominulo a já byla schopná opět normálně fungovat.
Než jsem šla na Barsy, řešila jsem v sobě toho opravdu hodně a cítila jsem, že nutně potřebuju, aby se něco stalo, aby se něco ve mně zásadního změnilo. A to se postupem dní také stalo.

Uvědomila jsem si, jak moc očekáváme od svého partnera. Jak si přejeme, aby fungoval a když tak nefunguje, tak jsme naštvaní. Jenže co když náš partner cítí něco jiného než my? Co když to v sobě má nastavené jinak než my? Proč tak urputně po něm chceme, aby naplňoval naše představy o vztahu?

Došla jsem k uvědomění, že to co chci, můžu sdílet s jinými lidmi než se svým partnerem. Když nechce se mnou jezdit na túry, tak proč si nenajít někoho, kdo se mnou půjde? S někým jiným zas můžu posedět nad šálkem čaje (protože mě hospody nelákají), s někým jiným můžu jít zase do kina, s někým jiným můžu jít sportovat, s někým jiným můžu rozebírat duchovní věci.

Na kolik si vážíme svých přátel a trávíme s nimi čas? Jak moc se o ně zajímáme? A hlavně - kolik pozornosti věnujeme sami sobě a svým potřebám?

Po Barsech se ve mně něco změnilo a moje očekávání vůči partnerovi se dost zmenšilo. Začínám chápat, že kdo s vámi chce trávit čas, tak si čas udělá. Nemůžete nikoho nutit, aby se vám věnoval a dal takovou pozornost, kterou vyžadujete. Tu pozornost si hlavně musíte dát vy sami sobě. Protože pak je ochotné i okolí vám ji nakonec dát. Jestli to bude od těch stejných lidí, co znáte anebo od jiných, kteří teprve do vašeho života přijdou, to už je otázka jiná.

Každopádně když něco chceme, je potřeba si to dát sami (jakýmkoliv způsobem) a neočekávat, že nám to dá někdo jiný. Je také fajn trávit čas a aktivity s lidmi, kteří jsou stejně naladění jako vy. A nakonec to může být skupinka lidí, se kterými budete trávit čas - s jedním pojedete na výlet, s druhým si půjdete zaplavat, s třetím si zajdete na oběd. A jindy zase můžete zkusit tohle všechno o samotě bez lidí. No a proč ne? Vše je jen o volbě. Zvolíme si očekávání a vydupávání si věcí od někoho, kdo nám to dát nechce, anebo zvolíme jinou cestu, pro nás více naplňující?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Během svého života jsme si dokázali nahromadit několik škodlivých přesvědčení, která stěžují náš život. Může se jednat např. o přesvědčení typu:

- Nejsem dost dobrý/á, abych danou situaci zvládl/a
- Nedokážu zvládnout vše sám/a
- Nezvládnu se postavit svému partnerovi
- Neumím říct svůj názor
- To nikdy nemůže vyjít
- Jsem naprosto nemožný/á
- Mám smůlu na lásku

A takto bychom mohli pokračovat dál, sami se sebe zeptejte, v jakých negativních přesvědčeních se neustále utvrzujete a které vám brání hnout se z místa.

Není čas už na změnu? Co takhle vnést do svého života více lehkosti a radosti?
Stačí se jen ROZHODNOUT.
S metodou Access Bars můžete být zase o krůček blíž k lepšímu životu a dát sbohem starým myšlenkám. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co miluji na procesu sebepoznání? To, že mi postupně dávají věci smysl a jsem pak díky tomu vnitřně více vyrovnanější.

Od té doby, co si nechávám dělat Barsy, zažívám více "aha momentů", kdy mi moje problémy a stavy začínají dávat smysl a vidím v nich příležitost ke změně.

Všechno je to o volbě a co si vybereme. Stěžujeme si na nefunkční práci a vztahy, ale jsme to my, kdo si vybral zůstávat v nevyhovující práci. Jsme to my, kdo neodejde z nenaplněného vztahu. Jsme to my, kdo nehledá jiné možnosti. Chceme žít šťastněji, smysluplněji a lehčeji, ovšem otázka je:

JSME OCHOTNÍ VŮBEC PUSTIT SVÉ STRACHY A OMEZENÍ? Jsme ochotní začít tvořit jinak? Jsme ochotní vzdát se své špatné nálady?

Vše je jen VOLBA a už dnes si můžete vybrat novou a lepší možnost ve svém životě.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co se stane, když si necháte udělat barsy? Začnete na neřešitelné věci pohlížet jinak. Najednou vás začnou napadat způsoby, jak je vyřešit. Může vám najednou dojít, proč se věci dějí určitým způsobem a tím pádem dochází k uvědomění a uvolnění situace.

Po barsech se kolikrát začínají měnit i lidi kolem vás. Udělají něco neočekávaného, co vás posune dál ve vašem duchovním vývoji.

Také dokážou odehnat deprese a smutek z mysli a vy náhle pocítíte příval pozitivní energie.
A mimo jiné při pravidelné terapii léčí i fyzické problémy, které vás trápily delší dobu.

Barsy jsou takovým malým zázrakem, který v životě dělá velké změny. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Metoda Access Bars mění jak vaše "zatuhlé" názory a přesvědčení, ale také se čistí prostor kolem vás. Situace, které z nějakého důvodu jsou "zaseknuté" a nedaří se s nimi hnout, se náhle po Barsech rozjedou svým tempem. Lidé ve vašem okolí začnou jednat bez přetvářky, začíná se objevovat pravda a padají iluzorní opony.

Ne vždy je tato změna příjemná, nicméně je nezbytná k dalšímu vnitřnímu posunu a moudrosti. Na první pohled se může zdát, že něco důležitého pro vás se hroutí, ovšem s postupem času zjistíte, že bylo potřeba dát všemu jiný směr, aby jste v konečné fázi měli spokojenější život.

Nebojte se vykročit jiným směrem než doposud a žít tak více pravdivěji a lehčeji na duši. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

Seznamte se s metodou ACCESS BARS®. Je to metoda, kterou můžete využívat k tomu, aby byl váš život jednodušší a radostnější.

Nabízím vám terapii, ve které se lehce dotýkám 32 specifických bodů na hlavě klienta. Tyto cílené doteky aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Je to jako kdybyste chtěli nalít do plného šálku novou tekutinu - nejdříve musíte vyprázdnit starý obsah. Stejně to funguje i s vaší myslí. S pomocí Bars se vám ji podaří uvolnit od starých a nefunkčních přesvědčení, které brzdí další váš rozvoj a šťastný život.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOLBA je nejsilnější "nástroj", který máme.

Volba mění vše.

Někdy ani nevíme nebo si neuvědomujeme, co vše do budoucna svou volbou tvoříme.

Často jednáme jinak, než bychom ve skutečnosti chtěli, a to jen kvůli vnitřnímu pocitu, který nám říká, že něco MUSÍME - musíme být tolerantní, musíme být chápaví, musíme být rozumní atd. A pak se situace ubírá úplně jiným směrem, než bychom si přáli.

S metodou Access Bars pochopíte, že nemusíte nic. Přestanete se svazovat nesmyslnými přesvědčeními a dovolíte si jednat tak, jak vaše duše opravdu chce. Začnete více naslouchat své intuici.

Je to jen na vás, co si vyberete.

Vytvořte si webové stránky zdarma!