Esence - PRVNÍ POMOC

Tato lahvička vám pomůže v naléhavých situacích, kdy se cítíte nečekaně rozhození. Může se jednat o takové okamžiky, kdy vás čeká nějaká náročná zkouška či pohovor nebo když jste svědci nějaké autonehody. Pomáhá zklidnit před operací, tak ale i je pomocníkem při nějakém šoku, který zažijete. Je vhodná tehdy, když je vám na omdlení. Zkrátka pomůže všude tam, kde cítíte emoční vypětí. Což může být i po hádce s partnerem. 


V lahvičce První pomoc naleznete tyto esence:

  • Snědek okoličnatý - pomáhá neutralizovat následky šoků a lépe zpracovávat danou situaci. Dodává útěchu při bolesti a smutku. Používá se před a po operacích či porodech.
  • Deváterník penízkový - dodává nám odvahu a duchapřítomnost, v naléhavých situacích přináší klid. Pomáhá se strachem a panikou (např. před odletem letadlem).
  • Bílá lesní réva - vrací nás do reality a přítomného okamžiku, zrychluje mysl. Pomáhá zvládnout pocit slabosti a mdlob. Používá se třeba při epilepsii, která je spojená se ztrátou vědomí.
  • Slíva třešňová - navrací nám racionalitu a napomáhá ke klidnému jednání. Vhodná tehdy, pokud máme pocit, že stojíme před nervovým zhroucením.
  • Netýkavka žlázonosná - obtížné situace dokážeme řešit více diplomaticky a v klidu. Přestáváme být podráždění a netrpěliví.
  • Topol - dodává pocit odvahy a jistoty a uzemňuje nás. Pomáhá proti panice bez zjevné příčiny. Může se jednat o nervozitu a strach, kdy musíme řídit auto a jet do míst, které neznáme a jsme z cesty vystresovaní.


Tyto esence naleznete všechny pohromadě v plastové 25 ml lahvičce, u které se nebudete muset bát, že ji rozbijete. Můžete ji tak nosit v kabelce, batohu nebo mít připravenou v autě. Určitě není na škodu jí mít i v domácí lékarničce. Kape se přímo pod jazyk v akutních situacích. Nebo se může nakapat do pití.

250,00 Kč
Skladem