Léčivá doteková masáž pro ženy

Jak  by se vám líbilo na chvíli zapomenout na všechny starosti, které vás tíží a nechat se hýčkat léčivými a laskavými doteky?

V dnešní uspěchané době zapomínáme na péči o svoji duši a fyzický kontakt začíná být čím dál vzácnější. V důsledku toho v nás narůstá citový nedostatek a nespokojenost. A přitom většina z nás v dětství milovala hlazení od druhých. Pro ženy je obzvlášť důležitý kontakt.

Když se nás někdo dotýká laskavým způsobem, otevíráme se, rosteme a milujeme. Něžný a vnímavý dotek působí léčivě a pro člověka může být nejsilnějším terapeutickým prostředkem.

Nabízím Léčivé dotekové masáže, které zklidní vaše tělo a uvedou vás do hlubokého uvolnění. Naučíte se tak i lépe přijímat sami sebe. 

Jedná se o neintimní masáž, kdy nejdříve vaše tělo naladím hlazením pomocí pavího peří a potom s přírodním olejem masíruji jemnými doteky. Při masáži hlavy používám bambucký olej, který díky obsahu vitamínu E a C a dalších hydratačních a výživných složek zpomaluje stárnutí pokožky. Podporuje tvorbu elastinu a kolagenu a obnovuje poškozenou pokožku.

Doteková masáž není ani tak projevem zručných rukou, ale má své kořeny spíše v srdci. S úctou a láskou provedená masáž není jen o fyzickém doteku, ale o energetickém napojení se.

Vybírat si můžete ze čtyř kombinací uvedené v ceníku.

Masáže dělám v Mařenicích.


Vytvořte si webové stránky zdarma!